G-CV0ZL47F6D

Urfa Düşünce Platformu İlk Raporunu Vali Erin’e Sundu

featured

Urfa Düşünce Platformu yönetimi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret etti ve üzerinde çalıştığı iki raporu da dosya olarak sundu.

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da beş dernek bir araya gelerek, Gazeteci Mehmet Emin Kuş öncülüğünde ve Medya Yazarlar Derneği Başkanı Mehmet Guli Aslan, Gençlik Vizyon Derneği Başkanı Mustafa Pakır, İnsed Derneği Başkanı Mustafa Ezher, Rahmet Derneği Başkan Yardımcısı Yunus Çoban, Güneydoğu Medikalciler Derneği Başkanı Ahmet Bulut’un bir araya gelmesiyle Urfa Düşünce Platformu’nu oluşturdu. 

Platformun ilk icraatı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret ederek, hazırladıkları raporu sunmak oldu.

Urfa Düşünce Platformu Koordinatorü Mehmet Emin Kuş, “Platform olarak bugün sayın valimizi ziyaret ederek yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak, üzerinde çalıştığımız konular hakkında dosyamızı sunduk. Sayın valimiz yaptığımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mendil satan çocuklar ve dilenciler hakkında hazırladığımız rapor için, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün bu konuda çalışmalarının olduğunu ve buna Urfa Düşünce Platformununda dahil olması için talimat vereceklerini belirtiler. Sayın Valimizin ilgisi bizi şevklendirdi” ifadelerini kullandı

Giriş Yap

haberinpesinde.com - Şanlıurfa Haber - Urfa Haber - Urfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber - En Yeni ve En Doğru Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin