Hakkımızda

Şanlıurfa Haber

Haber peşinde web sayfası Türkiye ve Dünya’da meydana gelen haber değerinde olan olayların paylaşımını yapıyor. Ayrıca sayfa Şanlıurfa haber paylaşımları da yapıyor. Böylelikle kişiler hem ülkelerindeki hem de Dünya’daki gelişmeleri takip edebiliyorlar.

Paylaşılan Haber Türleri

Urfa haber sayfası üzerinde paylaşılan haberler farklı türlere ayrılıyor ve bu haber türlerine göre belirlenen kategorilerde haber paylaşımı yapılıyor. Sayfa üzerinde paylaşımı yapılan haber kategorileri ve haber türleri şunlar oluyor; dünya, ekonomi, Şanlıurfa, sağlık, eğitim, spor, gündem, gündem dışı, din, kadın ve teknoloji haberleri oluyor. Ayrıca sayfada gazetelerle ilgili paylaşımlar da yapıyorlar.

Köşe Yazarları

Haber peşinde web sayfasında haber paylaşımları yanı sıra sayfa adına çalışan köşe yazarlarının yazdıkları makaleler de yayınlanıyor. Sayfa takipçileri yazarların köşe yazılarını okuyarak konular hakkındaki görüşlerini öğrenebiliyorlar.

Sayfa Galerisi

Haber ve köşe yazısı paylaşımları yanı sıra sayfada fotoğraf ve video galerileri de bulunuyor. Fotoğraf galerisinde yayınlanan haberlere ait resimler yer alırken video galerisinde haber videoları ve röportaj videoları yer alıyor. Bunlar dışında kişiler isterlerse hava durumunu da sayfa üzerinden takip edebiliyorlar.

Giriş Yap

haberinpesinde.com - Şanlıurfa Haber - Urfa Haber - Urfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber - En Yeni ve En Doğru Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin