featured
  1. Haberler
  2. Şanlıurfa
  3. TBMM Kamu Denetçisi Özgür, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti

TBMM Kamu Denetçisi Özgür, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti

TBMM Kamu Denetçisi Özgür, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti / Haberin Peşinde Urfa

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu Denetçiliği Uzmanı Ersan Özgür, Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

AFYONKARAHİSAR – 23.12.2022 – HİBYA – Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu Denetçiliği Uzmanı Ersan Özgür, Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

“Kamu çalışanlarının hakları ile devletimizin milli menfaatlerini bir arada gözetiyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk, “Türkiye Kamu-Sen, ülkemizi saran küresel oyunların sahnelenmeye başlandığı 1992 yılında rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in talimatı ile 14 sendikanın bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Sendikamız, kamu çalışanlarının hakları ile devletinin milli menfaatlerini bir arada gözeten örnek bir kurumdur. Güçlü bir demokratik kitle örgütü olarak, içinde yaşamaktan ve mensubu olmaktan şeref duyduğumuz ülkemizin dört bir köşesinde gerek eylemleriyle gerekse söylemleri ile bu gücü hissettirmektedir. Türkiye Kamu-Sen yalnızca ücretlerle değil, aynı zamanda toplumun ve çalışanların bütün sıkıntılarıyla ilgilenmektedir. Türkiye Kamu-Sen, Devletimizin olmazsa olmazı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını somutlaştıran kahraman Türk memurlarının kuruluşudur.” ifadelerini kullandı.

“Kamu-Sen devletimizin ve milletimizin bütünlüğü için çalışan bir sendikamızdır”

Türkiye Kamu-Sen’in, Türkiye sevdalılarının bir araya geldiği ilkemiz, önce ülkemiz prensibini ön plana çıkaran, çalışan, üreten, yol gösteren, hak eden ve hak ettiğini alan bir sendikacılık anlayışıyla hizmet verdiğini söyleyen Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür ise, İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk’e kendisini kabulü nedeniyle teşekkür etti.

Türkiye Kamu-Sen’in güçlü bir sendika olduğunun altını çizen Dr. Özgür, “Çalışanların teşkilatlanarak haklarını aradıkları kamu çalışanlarının sosyal ve özlük haklarını koruyan, kollayan bir mekanizma olan sendikalarımız, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Özellikle Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu, Ülkemizin sorunlarına çözüm arayan, devletimizin ve milletimizin bütünlüğü için çalışan bir sendikamızdır. Kamu-Sen’in geçmişte yaptığı başarılar ortadadır. Ben bu vesileyle sendikanın bütün yöneticileri ve üyelerine başarılar dilerken, tekrardan misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Hibya Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TBMM Kamu Denetçisi Özgür, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

haberinpesinde.com - Şanlıurfa Haber - Urfa Haber - Urfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber - En Yeni ve En Doğru Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!