G-CV0ZL47F6D
USD32,22
EURO34,97
GBP41,13
BIST10.607,47
GR. ALTIN2.429,42
İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak

Haliliye Belediye Meclisi’ne hangi adaylar seçildi? İşte o isimler…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde Şanlıurfa’nın Haliliye Belediye Meclis Üyeleri belirlendi. İşte adaylar ve partileri:

ASİL ÜYELER

  • Mehmet Emin Aslan (AK Parti – Kontenjan)
  • Ahmet Demirkan (AK Parti – Kontenjan)
  • Mehmet Tatlı (AK Parti – Kontenjan)
  • Hamit Yıldız (AK Parti – Kontenjan)
  • Emre Karaçizmeli (AK Parti)
  • Ahmet Oruç (Yeniden Refah Partisi)
  • Ömer Faruk Aksoy (AK Parti)
  • Ahmet Tüysüz (Yeniden Refah Partisi)
  • Demet Saatçi Güven (AK Parti)
  • Cuma Demir (Yeniden Refah Partisi)
  • Mahmut Ayiberk (AK Parti)
  • Şahin Demirel (Yeniden Refah Partisi)
  • Mahmut Memitanlı (DEM Parti)
  • Mehmet Sadık Altay (AK Parti)
  • Hikmet Dolap (Yeniden Refah Partisi)
  • Mehmet Salih Saraç (AK Parti)
  • Ahmet Akagündüz (Yeniden Refah Partisi)
  • Mehmet Emin Ataş (AK Parti)
  • İbrahim Felhan (Yeniden Refah Partisi)
  • Halil Yetkin (AK Parti)
  • Vedat Karaoğlu (AK Parti)
  • Mahmut Keskinbıçak (Yeniden Refah Partisi)
  • Çiğdem İstek (DEM Parti)
  • Mehmet Sedat Altun (AK Parti)
  • Seyfettin Demir (Yeniden Refah Partisi)
  • İbrahim Halil Kaya (AK Parti)
  • Ali İmir (Yeniden Refah Partisi)
  • Fuat Şenbayram (AK Parti)
  • Zeynel Tavaş (Yeniden Refah Partisi)
  • Paşa Karakuş (AK Parti)
  • Hamza Çiftçi (Yeniden Refah Partisi)
  • Ahmet Demir (AK Parti)
  • Mehmet Salih Kırmızı (Yeniden Refah Partisi)
  • Hasan Yavuz (DEM Parti)
  • Abdurrahman Tanrıverdi (AK Parti)

YEDEK ÜYELER

  • Abdulkadir Şıtıl (AK Parti)
  • Mehmet Nurullah Karakeçili (AK Parti)
  • Halit Mol (AK Parti)
  • Hacı Aziz Dağ (AK Parti)
  • İsmail Kaya (AK Parti)
  • Orhan Çelik (AK Parti)
  • Ali Yıldırım (AK Parti)
  • Abdulrezak Yıldız (AK Parti)
  • Murat Osmanoğlu (AK Parti)
  • İsmail Toptan (AK Parti)
  • Halil Demir (AK Parti)
  • Mehmet Nur Aydoğdu (AK Parti)
  • Daham Kara (AK Parti)
  • Ali İldaş (AK Parti)
  • Elif Tunçkaşık (AK Parti)
  • Fatih Işıksever (AK Parti)
  • Muhammet Kaplan (AK Parti)
  • Rahime Bulut (AK Parti)
  • Ramazan Men (AK Parti)
  • Salih Korkmaz (AK Parti)
  • Talha Kaysı (Yeniden Refah Partisi)
  • İbrahim Öncel (Yeniden Refah Partisi)
  • Halil Emek (Yeniden Refah Partisi)
  • Kemal Parmaksız (Yeniden Refah Partisi)
  • Murat Çiçek (Yeniden Refah Partisi)
  • Süleyman Güneş (Yeniden Refah Partisi)
  • Mahmut Er (Yeniden Refah Partisi)
  • Mihdat Uzundal (Yeniden Refah Partisi)
  • Ahmet Demirtaş (Yeniden Refah Partisi)
  • Abdurrazak Turan (Yeniden Refah Partisi)
  • Ömer Akkuş (Yeniden Refah Partisi)
  • Zeliha Turgut (Yeniden Refah Partisi)
  • İsmet Sevgili (Yeniden Refah Partisi)
  • İbrahim Halil Özkurt (DEM Parti)
Haliliye Belediye Meclisi’ne hangi adaylar seçildi? İşte o isimler…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

haberinpesinde.com - Şanlıurfa Haber - Urfa Haber - Urfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber - En Yeni ve En Doğru Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!