SÖZCÜ’NÜN ‘YOLSUZLUK’ İDDİALARINA KUŞ’TAN YANIT GECİKMEDİ

Sözcü’nün, ‘Şanlıurfa’nın metropol ilçesi Eyyübiye’de resmi araçla saltanat skandalı ortaya çıktı’ haberini Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un fotoğrafıyla ele alması, Kuş’tan tepki aldı.

Sözcü, “Belediyenin araçlarıyla şehir şehir gezmişler” başlığıyla, 2018 yılında sayıştayın hazırladığı raporu gündeme getirdi. 

İlgili haberde, “Sayıştay’ın Eyyubiye Belediyesi Raporu’na göre birim müdürleri, hafta sonu ve resmi tatillerde, belediyeye ait Avrupa menşeli araçları özel işlerinde kullandı, şehir şehir gezip faturaları kuruma ödetti. Özel araçlarla Mersin, Gaziantep, Adana, Hatay, Sivas kentleri ziyaret edildiği, 224 kilometre uzakta, Kahramanmaraş’taki AVM’ye resmi araçlarla gidildiği raporda yer aldı” denildi. KUŞ’DAN YANIT GELDİ: SÖZCÜ, DOĞRUYU DA TUTTURABİLİYORMUŞ!

Bu haber sonrası cevapta gecikmeyen Belediye Başkanı Mehmet Kuş, raporun 2018 yılına ait olduğunu ve 2019 yılında 31 Mart Yerel Seçimleriyle başkanlığa getirildiğine değindi. 

Sosyal medyadan tepki gösteren Kuş, şu ifadelere yer verdi:

“Sayıştay 2018’de bu raporu hazırlarken bizler çiftliğimizde rızkımızın peşindeydik. Sözcü bazen doğruyu da tutturabiliyormuş. Bizim 2019’da başkan olacağımızı da tutturmuş.”

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

En kolay kuru fasulye nasıl yapılır? Enfes etli kuru fasulye yemeği

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
296.391

VAKA

262.602

İYİLEŞME

7.249

ÖLÜM

33.789

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
29.743.406

VAKA

20.203.359

İYİLEŞME

938.820

ÖLÜM

9.540.047

AKTİF VAKA

Haber - Şanlıurfa Haber Sitesi - Urfa Haber Sitesi - Son Dakika Haber - Haberler - Urfa Haber - Urfa Haberleri - Şanlıurfa Haber - Şanlıurfa Haberleri - En Yeni ve En Doğru Haberler - Haberin peşinde - HaberinPeşinde

Urfa Haberleri – Şanlıurfa Haber – Urfa Haber Sitesi – Şanlıurfa Haber Sitesi – Urfa Haber – Şanlıurfa Haber – En Yeni ve En Doğru Haberler – Haberin peşinde'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Urfa Haberleri – Şanlıurfa Haber – Urfa Haber Sitesi – Şanlıurfa Haber Sitesi – Urfa Haber – Şanlıurfa Haber – En Yeni ve En Doğru Haberler – Haberin peşinde'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.