featured
 1. Haberler
 2. Güncel
 3. Ankara Üniversitesi en az lise mezunu 335 personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman?

Ankara Üniversitesi en az lise mezunu 335 personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman?

Ankara Üniversitesi en az lise mezunu 335 personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman? / Haberin Peşinde Urfa

Ankara Üniversitesi, en az lise mezunu 335 sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Başvuru şartları ve tarihine ilişkin merak edilen tüm detayları açıklayan kurum, KPSS puanı esas alarak yerleştirme yapacak. İşte AÜ 2021 personel alımı başvuru ekranı…

Ankara Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca 335 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylar arasından istidam sağlayacak olan üniversite, alım yapılacak boş kadroları ve kontenjanları yayınlanan ile duyurdu. Başvuru şartları belli olan personel alımına ilişkin başvurular ise bugün itibari ile başladı. İşte 2021 AÜ personel alımı resmi ilan metni…

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 17 Aralık 2021 tarihinde başlayıp, 31 Aralık 2021 tarihi saat 23.59’a kadar devam edecek.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına ait  https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden online olarak başvurularını kolayca tamamlayabilecek..

BAŞVURU EKRANI

 • Büro Personeli

 • Destek Personeli

 • Koruma ve Güvenlik Görevlisi

 • Diyetisyen

 • Hemşire

 • Psikolog

 • Röntgen Teknisyeni

 • Sağlık Teknikeri

 • Tekniker

 • Teknisyen

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2) 2020 KPSS (B) gurubu sınavlarından ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

3- 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak.

4) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

6) Başvuracak adayların; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda yer alan “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hüküm gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

7-Üniversitemiz kampüsleri ve bağlı tüm birimlerinde 24 saat Nöbet/Vardiya esasına dayalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

8-Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuran adaylar için 10.06.2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak,

9-Yerleştirileceği pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olma

RESMİ İLAN METNİ

kpss, memur, ankara üniversitesi, personel alımı, memur alımı, MEMUR Haberleri

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara Üniversitesi en az lise mezunu 335 personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman?
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

haberinpesinde.com - Şanlıurfa Haber - Urfa Haber - Urfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber Sitesi - Şanlıurfa Haber - En Yeni ve En Doğru Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!